BiZ KiMiZ?

Firmamız; iPhone, iPad, Samsung ve diğer markaların özel teknik servis hizmetini vermektedir. Bunun yanı sıra, Türkiye’de teknik servislerde nadir bulunan tüketiciyi yüklü masraflardan kurtaran “CAM DEĞİŞİM” hizmetini de vermekteyiz. Teknik ekip çalışanlarımız; geçmişte “KVK, GENPA, BAŞARI” gibi teknik servislerde ustalık ve tecrübe kazanarak bugün firmamızın başarısında önemli bir rol oynamışlardır. Çalışan ustalarımızın tamamı teknik servis pazarında önemi çokça bilinen Level 3 ve Level 4 sertifikaları bulunmaktadır. Kısacası teknik ekibimiz işinin ehli, kaliteli, güvenilir ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Hızlı, Güvenilir ve Kaliteli servis anlayışından ödün vermeyen firmamız %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Tamirini yaptığımız tüm ürünler parça ve işçilik garantisi altında teslim edilmektedir.

Cam Değişimi

Ekran değişiminden farklı ve daha ekonomik olan cam değişimi, telefonunuzun veya tabletinizin ön camı kırıldığında veya çatladığında yüksek teknoloji araçlarla camını değiştirmeye olanak sağlar.

Tablet ve Telefon Tamiri

Firmamız; iPhone, iPad, Samsung ve diğer markaların özel teknik servis hizmetini vermektedir. Tamirini yaptığımız tüm ürünler parça ve işçilik garantisi altında teslim edilmektedir.

Güncel ve Yazılım Hizmeti

Uzman Teknik; iPhone, Samsung ve diğer markalara güncel, yazılım, firmware, upgrade, downgrade gibi yazılım hizmetleride sağlamaktadır.
Diğer Hizmetlerimiz


Aksesuar Satışı

Ücretsiz Kargo

Para iadesi

Garanti


Bize Ulaşınİletişim Bilgilerin


  • Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 19:00

  • Adres: Ptt Cad. No:1/O PTT Karşısı Çubuk / Ankara

  • Telefon: (0546) 537-0606

  • Email: info@uzmancep.com